Facebook Facebook Instagram Youtube

Zmiany w obsłudze bezpośredniej mieszkańców

30 września 2020
Urząd Dzielnicy Bielany prowadzi obsługę klienta we wszystkich realizowanych sprawach, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Warszawa w czerwonej strefie

16 października 2020
Od 17 października w Warszawie obowiązywać będą zasady tzw. czerwonej strefy. To oznacza dodatkowe obostrzenia. Noszenie masek w przestrzeni publicznej jest obowiązkowe.

Rozśpiewane Smyki w Świecie Muzyki on-line

20 października 2020
Zapraszamy na spotkanie z puzonem. Będą nowe autorskie piosenki, zabawy z rytmem i melodią, tańce, malowanie niezwykłych obrazów i wiele dźwiękowych niespodzianek. Odwiedzi nas też dostojny lew.

Koncert Zespołu Kameralnego Filharmonii Narodowej

20 października 2020
W tradycję naszej dzielnicy wpisały się już coroczne spotkania z Orkiestrą Kameralną Filharmonii Narodowej, na które mieszkańcy Bielan zawsze przybywają tłumnie, niezależnie od pogody. Ten rok jest inny, trudniejszy dla kultury, ale nie poddajemy się. Chcielibyśmy Państwa zaprosić na koncert z ...

Jaki program ochrony środowiska?
Konsultacje Społeczne

12 października 2020
Został opracowany projekt Programu ochrony środowiska dla m.st. Warszawy na lata 2021-2024, który wskazuje kierunki i działania mające na celu poprawę jakości środowiska przyrodniczego

Konsultacje społeczne

16 października 2020
Konsultacje społeczne - jaki plan miejscowy dla rejonu węzła Wisłostrady i mostu Marii Skłodowskiej-Curie.

Pierwszy Warszawski Panel Klimatyczny

16 października 2020
W listopadzie ruszy pierwszy Warszawski Panel Klimatyczny! 90 losowo wybranych mieszkańców i mieszkanek będzie pracować nad najlepszymi sposobami zwiększenia efektywności energetycznej Warszawy. Tematem jest też udział odnawialnych źródeł energii w mieście.
KORONAWIRUS działania Warszawy