Facebook Facebook Instagram Youtube

Zmiany w obsłudze bezpośredniej mieszkańców

9 czerwca 2020
Od 9 czerwca br. Urząd Dzielnicy Bielany prowadzi obsługę klienta we wszystkich sprawach realizowanych przez urząd, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

Wakacje z przyrodą i przygodą

3 lipca 2020
Woda, piasek, dzikie rośliny, przewrócone drzewa i tajemnicze kryjówki. Raj dla zmysłów, uczta nie tylko dla oka. Podczas kameralnych mikrowypraw, we współpracy z ciekawymi przyrodnikami pokażemy dziką stronę miasta.

Kino samochodowe na Młocinach

2 lipca 2020
W tym roku inaczej niż do tej pory – kino plenerowe w... samochodzie! Tak, po raz pierwszy na Bielanach będzie można wziąć udział w wyjątkowych pokazach filmów w lipcowe i sierpniowe soboty!

Rejsy statkiem – Bielany

9 czerwca 2020
Zapraszamy mieszkańców Bielan na bezpłatne widokowe rejsy katamaranem Kurka Wodna. Miejsce cumowania: Przystań Młociny w Lesie Młocińskim (525 km Wisły)

Rekrutacja na wolne miejsca

2 lipca 2020
Zapisy w ramach rekrutacji na wolne miejsca odbywają się tylko do Feryjnych Placówek Edukacyjnych dysponujących miejscami i trwają do czasu zakończenia Akcji „Lato w Mieście” 2020.

Wakacyjne warsztaty florystyczne

26 czerwca 2020
Lato rozkwita paletą nowych barw, za nami najkrótsza noc w roku. Z tej okazji chcemy Państwa zaprosić na wakacyjne warsztaty florystyczne

Zarezerwuj wizytę w Urzędzie online

22 czerwca 2020
Od 22 czerwca można umawiać się na wizyty w Urzędzie przez www.rezerwacje.um.warszawa.pl (z wyjątkiem wyborów i spraw paszportowych)
Warszawa głosuje - zagłosuj
KORONAWIRUS działania Warszawy