Wersja graficzna
Facebook Facebook Instagram Youtube

Wehikuł po dziejach sztuki - warsztaty

4 sierpnia 2020
Zapraszamy na cykl trzech warsztatów twórczych, które niczym wehikuł, zabiorą w ekspresową podróż po dziejach sztuki. Uczestnicy i uczestniczki będą mieli możliwość zdobycia wiedzy o prehistorycznych malowidłach, malarstwie miniaturowym i współczesnej abstrakcji geometrycznej.

Złóż wnioski 300+ przez Internet

30 lipca 2020
W związku z COVID-19 zachęcamy o składanie wniosków drogą elektroniczną, co pozwoli na sprawne rozpatrzenie wniosku, wydanie decyzji i uzyskanie świadczenia.

Grające podwórka

4 sierpnia 2020
Grające Podwórka to cykl letnich koncertów w przestrzeni bielańskich podwórek. Przyjeżdżamy z muzyką pod Wasze okna. Przed koncertami zapraszamy mieszkańców Bielan do wzięcia udziału w działaniach animacyjnych. Zachęcimy do spojrzenia na podwórka z innej perspektywy, zatrzymania się na chwilę w ...

14 sierpnia br. Urząd Dzielnicy Bielany będzie zamknięty

4 sierpnia 2020
W związku z wejściem w życie Zarządzenia Prezydenta Nr 943/2020 z dnia 16 lipca 2020 r. uprzejmie informujemy, że 14 sierpnia 2020 r. (piątek) Urząd Dzielnicy Bielany będzie zamknięty.

Konkurs wiedzy o Powstaniu Warszawskim na terenie Żoliborza i Bielan

31 lipca 2020
Zachęcamy do udziału w konkursie wiedzy o Powstaniu Warszawskim na terenie Żoliborza i Bielan, który pozwoli wam przybliżyć historię tamtych dni. Konkurs trwał będzie od 1 sierpnia 2020 r do 30 września 2020 r.

„Ahoj Wisło!”

27 lipca 2020
Lato w Warszawie toczy się nad Wisłą! Na bulwarach panuje zabawa i radość, nadwiślańskie plaże zapełniają się leżakami i kocami piknikowymi, praski brzeg wybucha dziką zielenią i zachęca do pieszych i rowerowych eksploracji. Rusza też projekt „Ahoj Wisło!”, a wraz z nim szereg pomysłów na ...
KORONAWIRUS działania Warszawy