Wersja graficzna
Facebook Facebook Instagram Youtube

Zmiany w obsłudze bezpośredniej mieszkańców

30 września 2020
Urząd Dzielnicy Bielany prowadzi obsługę klienta we wszystkich realizowanych sprawach, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Warszawa w czerwonej strefie

16 października 2020
Od 17 października w Warszawie obowiązywać będą zasady tzw. czerwonej strefy. To oznacza dodatkowe obostrzenia. Noszenie masek w przestrzeni publicznej jest obowiązkowe.

Pierwszy Warszawski Panel Klimatyczny

16 października 2020
W listopadzie ruszy pierwszy Warszawski Panel Klimatyczny! 90 losowo wybranych mieszkańców i mieszkanek będzie pracować nad najlepszymi sposobami zwiększenia efektywności energetycznej Warszawy. Tematem jest też udział odnawialnych źródeł energii w mieście.

Jaki program ochrony środowiska?
Konsultacje Społeczne

12 października 2020
Został opracowany projekt Programu ochrony środowiska dla m.st. Warszawy na lata 2021-2024, który wskazuje kierunki i działania mające na celu poprawę jakości środowiska przyrodniczego

Konsultacje społeczne

16 października 2020
Konsultacje społeczne - jaki plan miejscowy dla rejonu węzła Wisłostrady i mostu Marii Skłodowskiej-Curie.

Nowe zasady i stawki za zagospodarowanie odpadami komunalnymi

16 października 2020
Od 1 grudnia 2020 r. w Warszawie będą obowiązywać nowe zasady naliczania opłat za gospodarowanie odpadami. Rada m.st. Warszawy zadecydowała o wprowadzeniu najbardziej sprawiedliwego z rozwiązań, które są przewidują przepisy: system naliczania opłaty od ilości zużytej wody.

MOC KOBIETY - cykl warsztatów i spotkań dla kobiet

9 października 2020
MOC KOBIETY powraca! Tym razem zapraszamy do krainy baśni, które staną się wrotami do kobiecej kreatywności. Podczas kolejnych warsztatów będziesz mogła odkryć tajniki zdrowia, dobrego samopoczucia, a wszystko będzie doprawione szczyptą opowieści o egzotycznym i inspirującym Maroku. Dzięki ...
KORONAWIRUS działania Warszawy