Facebook Facebook Instagram Youtube

Zmiany w obsłudze bezpośredniej mieszkańców

30 września 2020
Urząd Dzielnicy Bielany prowadzi obsługę klienta we wszystkich realizowanych sprawach, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Ruszyła 8. edycja budżetu obywatelskiego

1 grudnia 2020
1 grudnia rozpoczęła się kolejna edycja budżetu obywatelskiego. Po raz ósmy mieszkańcy będą mogli zadecydować o rozwoju swojej dzielnicy i miasta. Nabór projektów do edycji na rok 2022 trwa do 25 stycznia. Remont placu zabaw? Więcej ławek w pobliskim parku? Nowe nasadzenia w okolicy? Masz inny ...

Bielańskie Mikołajki

25 listopada 2020
Jak Mikołajki to tylko na Bielanach! Tego wieczoru zabierzemy Was w podróż pełną niespodzianek. Będzie tajemniczo, świątecznie i bajecznie.

Mszalne śpiewy łacińskie na Adwent

30 listopada 2020
Śpiew, który usłyszymy w adwentowym cyklu „Mszalne śpiewy łacińskie na Adwent”, pochodzi z najstarszych na świecie rękopisów muzycznych. Tym razem usłyszymy rezultat pracy nad rozwiązaniem tych zagadek w autorskim opracowaniu członków zespołu Bornus Consort.

Rozśpiewane Smyki w świecie muzyki w grudniu

30 listopada 2020
Zapraszamy na zimowe potkanie Smyków. Tym razem poznamy harmonijkę ustną, na której zagra dla nas Witold Lewicki.

Koncert Moniki Kuszyńskiej

3 grudnia 2020
Wspaniały koncert, który wprowadzi nas w świąteczną atmosferę Bożego Narodzenia. Tego wieczoru usłyszymy znane wszystkim kolędy oraz pastorałki w wykonaniu Moniki Kuszyńskej, której na scenie będzie towarzyszyć Kuba Raczyński i Rafał Stępień

Festiwal Muzyki Kameralnej na Bielanach – muzyka Fryderyka Chopina

30 listopada 2020
Wystąpi Kayo Nishimizu-Wawreniuk – fortepian wraz z Orkiestrą Kameralną Varsovia Ensemble. Program: Etiuda C-moll, Walc Es-dur, Polonez As-dur, Koncert E-moll.
Bielańskie Mikołajki
KORONAWIRUS działania Warszawy